Ile trwa konsultacja dietetyczna?

Czas trwania konsultacji wynosi od 40 do 90 minut (w przypadku konsultacji dla par nawet do 120 minut), w zależności od tego czy jest to pierwsza konsultacja (zazwyczaj najdłuższa), wizyta kontrolna, czy też spotkanie edukacyjne na temat zasad diety i ich praktycznej relizacji.

Jak wygląda przebieg konsultacji?


Podczas pierwszej wizyty przeprowadzony zostanie dokładny wywiad żywieniowo-zdrowotny, analiza Twoich badań laboratoryjnych, pomiary antropometryczne, analiza składu ciała, w razie potrzeby również pomiar ciśnienia i stężenia glukozy we krwi. Na tej podstawie zostanie ustalony optymalny dla Ciebie profil diety.

 

UWAGA!

Na pierwszą wizytę zabierz ze sobą wyniki badań laboratoryjnych z okresu ostatniego roku. Jeżeli chciał byś zrobić badania przed wizytą, ale nie wiesz jakie, zaleca sie wykonanie profilu podstawowego.


Podczas kolejnych wizyt kontrolowane będą bieżące postępy w zakresie zmiany nawyków żywienowych. Spotkania te dostarczą Ci też motywacji do utrzymywania zdowych nawyków żywieniowych. Na każdej wizycie odbywa się również pomiar z analizą składu masy ciała. 

 


WRÓĆ

Do góry