Dla kogo?

Pakiet skierowany jest do osób u których na podstawie wywiadu/badań rozpoznany został Syndrom Jelita Drażliwego, zarówno pod postacią zaparciową, biegunkową jak i mieszaną.

IBS diagnozowany jest obecnie najczęściej na podstawie tzw. Kryteriów Rzymskich IV. Ważnymi cechami niezbędnymi do rozpoznania zaburzeń czynnościowych jest początek objawów od co najmniej sześciu miesięcy, występowanie objawów w ciągu ostatnich trzech miesięcy, objawy występujące minimum raz w tygodniu oraz niewystępowanie schorzeń organicznych.

Pakiety

Pakiet z jadłospisem (dobry na start)Pakiet szkoleniowy z Planerem diety (dla osób chcących samodzielnie układać sobie dietę wg. zapotrzebowania kalorycznego)
👩‍⚕️Pierwsza konsultacja dietetyczna wraz z wywiadem
żywieniowo-zdrowotnym, doborem ilości kalorii, rodzaju diety oraz analizą składu ciała – w przypadku konsultacji w gabinecie.
📞Konsultacja telefoniczna w celu ustalenia Twojego zapotrzebowania kalorycznego i doboru wersji kalorycznej Planera Diety dla Ciebie
📙Jadłospis na 2 tygodnie dobrany do Twojego stanu zdrowia, preferencji i kaloryczności + lista zakupów👩‍🏫Konsultacja szkoleniowa z objaśnieniem zasady działania i doboru posiłków wg. “Planera diety” + wspólne ułożenie planu diety dla Ciebie na 1 tydzień
📙Planer diety dostosowany do Twojego zapotrzebowania kalorycznego zawierający ponad 200 propozycji na śniadania, 2 śniadania, przekąski, obiady, kolacje w formie graficznej (wersja na komórki oraz komputer)

📃Arkusz do planowania diety na tydzień wraz z listą zakupów
👩‍⚕️Konsultacja szkoleniowa i wspólne ułożenie planu na kolejny tydzień diety na podstawie zestawów posiłków z Planera diety
390 zł460 zł