Czym jest Planer Diety ?

To zestawy produktów na śniadania, 2 śniadania, obiady, przekąski i kolacje do samodzielnego komponowania zbilansowanego jadłospisu. W Planerze znajdziesz ponad 200 propozycji na poszczególne posiłki. Każda propozycja składa się z 3 lub 2 kółek.

Dzięki Planerowi zaplanujesz swoje tygodniowe menu zgodnie z Twoim zapotrzebowaniem kalorycznym , a posiłki dostarczą Ci odpowiednią ilość białka, tłuszczu i węglowodanów.

Jak to działa?

  1. Wejdź na stronę główną i wybierz intersujący Cię pakiet. Wybierz wariant PAKIET SZKOLENIOWY i kliknij zamów.
  2. Skontaktuję się z Tobą mailowo i po krótkim wywiadzie dobiorę odpowiednie dla Ciebie zapotrzebowanie kaloryczne Planera Diety
  3. Na maila otrzymasz swój PLANER DIETY o odpowiedniej dla Ciebie kaloryczności. Na jego podstawie podczas konsultacji (w gabinecie/online) razem zbudujemy Twój pierwszy tygodniowy jadłospis (patrz przykład u góry).
  4. Aby utrwalić w Tobie cotygodniowy nawyk komponowania jadłospisu po tygodniu podczas drugiej konsultacji ponownie razem skomponujemy nowe menu na tydzień dla Ciebie wraz z listą zakupów.
  5. Planując swoje menu co tydzień zyskasz kontrolę nad swoim zdrowiem, a wybierając propozycje z Planera sprawią, że będziesz jeść odpowiednią ilość kalorii, a Twoje posiłki będą zbilansowane. Ustalenie tygodniowego menu z Planerem nie będzie Ci zajmować dłużej niż 30-40 minut.