Stres – jak sobie z nim radzić ?
with Brak komentarzy

Stres jest naturalną reakcją naszego organizmu, dlatego warto wiedzieć jak sobie z nim radzić. Odpowiedź znajdziesz w tym artykule.

Stres – czym jest, jak wpływa na naszą psychikę i ciało?
with Brak komentarzy

Stres jest nieodłącznym elementem naszego życia, dlatego warto wiedzieć czym dokładnie jest i jak wpływa na nasz organizm.

Obżarstwo, czyli kilka słów o przejadaniu się
with Brak komentarzy

Kiedy nadmierne jedzenie zaczyna być problemem? Jakie są przyczyny i jak sobie z nim radzić? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz w artykule.

Jak wybierać zdrowe jedzenie?
with Brak komentarzy

Szybkie tempo życia często nie pozwala nam skupić się na zdrowiu i prawidłowym odżywianiu… Warto się nad tym zastanowić. A może to tylko kolejna wymówka ?

5 skutecznych wskazówek: jak mieć płaski brzuch przy pracy siedzącej?
with Brak komentarzy

Zastanawiasz się w jaki sposób mieć płaski brzuch? Odkryj sekrety poparte na wieloletnich obserwacjach z gabinetu dietetyka.

Dieta dla zapracowanych
with Brak komentarzy

Jak nie przytyć mając pracę siedzącą? Jaka dieta jest odpowiednia dla osób zapracowanych, które nie mają czasu na aktywność fizyczną na co dzień? Tego dowiesz się w tym artykule.

Odchudzanie w praktyce
with Brak komentarzy

Chcesz zrzucić parę kilogramów ? Zależy Ci na zdrowej i trwałej redukcji? Zapoznaj się z zasadami zbilansowanej diety i dowiedz się jak osiągnąć sukces.

Aktywność fizyczna kluczem do szczupłej sylwetki
with Brak komentarzy

Czy wiesz czym jest NEAT, czyli spontaniczna aktywność fizyczna? Jak dużą rolę odgrywa w utrzymaniu szczupłej sylwetki?