Jadłospis indywidualny

Jadłospis indywidualny jest ściśle dostosowany do Twoich preferencji kulinarnych, możliwości czasowych oraz stanu zdrowotnego.

  • Układany jest dla Ciebie na podstawie wypełnionego przez Ciebie wywiadu online (link poniżej)
  • Jadłospisy układane są na okres 7 lub 14 dni.
  • Do jadłospisu dołączona jest: lista zakupów, lista zamienników, zalecenia w formie pisemnej, arkusz kontrolny – Twój monitoring postępów.
  • W ramach jadłospisu możliwość mailowego kontaktu z dietetykiem. Więcej informacji na temat jadłospisu indywidualnego znajdziesz tutaj


Jak zamówić jadłospis indywidualny?
1. Wypełnij

arkusz wywiadu online

2. Po otrzymaniu e-maila z potwierdzeniem dokonaj wpłaty na podany w wiadomości mailowej nr konta
3. W wyznaczonym terminie otrzymasz na maila skomponowany dla Ciebie indywidualny jadłospis wraz z listą zakupów i zaleceniami w formie pdf. Istnieje możliwość dostępu do diety również z poziomu aplikacji mobilnej na telefon.
4. Będzie mi bardzo miło jak po zastosowaniu diety podzielisz się ze mną swoim rezultatem. W tym celu prześlij mi proszę dołączony do diety krótki arkusz „Monitoring postępów”.

Jadłospis sezonowy z doborem kalorii, rodzaju diety

  • Kaloryczność śniadań, 2 śniadań itd jest zbliżona dzięki czemu możesz te posiłki zamieniać na posiłki z innych dni, a kalorie w ciągu dnia i tak będą się zgadzać:) Daje to możliwość elastycznego stosowania diety wg. preferencji w danym dniu.

  • Do jadłospisów eliminacyjnych dołączone są listy zakupów i zalecenia, abyś eliminując z diety dany składnik wiedział co jeść aby nie doprowadzić do niedoborów.

1. Wybierz rodzaj diety
(tablety, do zaznaczenia)

2. Wybierz kaloryczność diety

* w celu obliczenia swojego zapotrzebowania kalorycznego skorzystaj z kalkulatora Całkowitej Przemiany Materii (CPM). Jeżeli Twoim planem jest redukcja wagi od uzyskanej wartości odejmij od 500-1000 kcal. Pamiętaj by kaloryczność Twojej diety nie była niższa niż podstawowa przemiana materii PPM

1400 kcal 1500 kcal 1700 kcal 1800 kcal 2000 kcal

3. Wybierz sezon w jakim chcesz stosować dietę

zima wiosna lato jesień

4. Wybierz ilość dni na jaką ma być ułożony jadłospis

7 dni (50 zł) 14 dni (100 zł)

5. Wypełnij formularz6. Wyślij i poczekaj na maila z danymi do przelewu i potwierdzeniem zamówienia

Po dokonaniu opłaty otrzymasz swoją dietę najpóźniej do 48 h od momentu jej zaksięgowania.