Jadłospis indywidualny

Jadłospis indywidualny jest ściśle dostosowany do Twoich preferencji kulinarnych, możliwości czasowych oraz stanu zdrowotnego.

 • Układany jest dla Ciebie na podstawie wypełnionego przez Ciebie wywiadu online (link poniżej)
 • Jadłospisy układane są na okres 7 lub 14 dni.
 • Do jadłospisu dołączona jest: lista zakupów, lista zamienników, zalecenia w formie pisemnej, arkusz kontrolny – Twój monitoring postępów.
 • Przykładowy dzień z jadłospisu na refluks na 1600 kcal do pobrania tutaj
 • W ramach jadłospisu możliwość mailowego kontaktu z dietetykiem. Więcej informacji znajdziesz w zakładce jadłospis indywidualny


Jak zamówić jadłospis indywidualny?
1. Wypełnij

 

arkusz wywiadu online

2. Po otrzymaniu e-maila z potwierdzeniem dokonaj wpłaty na podany w wiadomości mailowej nr konta
3. W wyznaczonym terminie otrzymasz na maila skomponowany dla Ciebie indywidualny jadłospis wraz z listą zakupów i zaleceniami w formie pdf. Istnieje możliwość dostępu do diety również z poziomu aplikacji mobilnej na telefon.
4. Będzie mi bardzo miło jak po zastosowaniu diety podzielisz się ze mną swoim rezultatem. W tym celu prześlij mi proszę dołączony do diety krótki arkusz „Monitoring postępów”.

Jadłospis sezonowy z doborem kalorii, rodzaju diety – dla zapracowanych

 • Kaloryczność śniadań, 2 śniadań itd jest zbliżona dzięki czemu możesz te posiłki zamieniać na posiłki z innych dni, a kalorie w ciągu dnia i tak będą się zgadzać:) Daje to możliwość elastycznego stosowania diety wg. preferencji w danym dniu.

 • Posiłki są szybkie do przygotowania i dedykowane dla osób które dużo pracują lub mają inne obowiązki. Średni czas przygotowania posiłku obiadowego w jadłospisach to 20-30 minut. Dania obiadowe są na 2 dni dzięki czemu oszczędzisz czas i pieniądze. Więcej informacji na temat szybkiego komponowania posiłków dla zapracowanych napisałam w tym artykule

 • Do jadłospisów dołączone są listy zakupów, a w razie potrzeby również listy zamienników

 • Jadłospisy są zbilansowane pod kątem witamin, składników mineralnych, białka, tłuszczu i węglowodanów dzięki czemu żywiąc się wedle rozpisanej diety masz pewność, że dostarczasz wszystkie składniki jakie Twój organizm potrzebuj do optymalnej funkcjonowania. 

 • Jadłospisy opierają się na sezonowych warzywach i owocach oraz bazują na produktach łatwo dostępnych

 • Przykładowy dzień diety do pobrania tutaj
  Dieta standard – wiosna – 1700 kcal

1. Wybierz rodzaj diety
(tablety, do zaznaczenia)

2. Wybierz kaloryczność diety

* w celu obliczenia swojego zapotrzebowania kalorycznego skorzystaj z kalkulatora Całkowitej Przemiany Materii (CPM). Jeżeli Twoim planem jest redukcja wagi od uzyskanej wartości odejmij od 500-1000 kcal. Pamiętaj by kaloryczność Twojej diety nie była niższa niż podstawowa przemiana materii PPM

1400 kcal 1500 kcal 1700 kcal 1800 kcal 2000 kcal

3. Wybierz sezon w jakim chcesz stosować dietę

zima wiosna lato jesień

4. Wybierz ilość dni na jaką ma być ułożony jadłospis

7 dni (50 zł) 14 dni (100 zł)

5. Wypełnij formularz6. Wyślij i poczekaj na maila z danymi do przelewu i potwierdzeniem zamówienia

Po dokonaniu opłaty otrzymasz swoją dietę najpóźniej do 48 h od momentu jej zaksięgowania.