Opinie moich podopiecznych i ich zadanie n temat wykonywanych przeze mnie usług mają dla mnie kluczowe znaczenie. Dlatego poniżej zamieszczam miejsce gdzie możecie zapoznać się już z istniejącymi. Nowe opinie możecie dodawać za pośrednictwem portalu Znany Lekarz lub na moim funpage`u.

Barbara Dąbek – ZnanyLekarz.pl
Barbara Dąbek – ZnanyLekarz.pl

Kliknij i zobacz opinieMaja
4 listopada 2020
Polecam gorąco! Pani Barbara szczegółowo odpowiada na pytania i sprawia że każda wizyta jest przyjemnością!
mgr Barbara Dąbek
Bardzo dziękuję!
A.K.
25 września 2020
Wizyta przebiegła bardzo miło, podczas całego spotkania które trwało 1,5 h czułam się bardzo komfortowo. Pani doktor odpowiedziała na wszystkie moje pytania i wątpliwości, wszystko dokładnie wytłumaczyła. Wysłuchała wszystkich moich prób dotyczących diety a także podpowiedziała co zrobić aby osiągnąć zamierzony cel. Na kolejna wizytę na pewno pójdę z wielka przyjemnością.M.H.Ł
14 września 2020
Pani Basia poświęciła mi 1,5 godz szczegółowo wypytała o wszystkie informacje. Wizyta przebiegła bardzo miło i sympatycznie. Pani Basia opisała wszystko jasno każdy krok diety, plan .RM
11 września 2020
Polecam wizytę u Pani dietetyk, miła atmosfera, zaangażowanie. Na pewno będę kontynuował współpracę.Kasia
9 września 2020
Bardzo kompetentna i sympatyczna osoba. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze, pomimo dużej nadwagi nie czułam się niekomfortowo.

Kasia
26 sierpnia 2020
Bardzo polecam! Stosując się do wytycznych wróciłam do wagi sprzed diagnozy Hashimoto, a przygotowując posiłki zastanawiam się najpierw nad wartościami odżywczymi, a potem nad kalorycznością. To dla mnie duża pozytywna zmiana i bardzo się cieszę, że trafiłam pod opiekę p. Barbary.

Kinga
26 sierpnia 2020
Konsultacja dziecka. Świetna wizyta, bardzo szczegółowy wywiad, oprócz diety otrzymałam sporo użytecznych informacji dotyczących odżywiania, serdecznie polecam.

Joanna Schar
20 sierpnia 2020
Pani Barbara ułożyła mi super prostą i bardzo smaczną dietę. Miałam wielkie problemy z żołądkiem. Stałe mnie bolał był spuchnięty. Od trzech tygodni stosuje diety. Nie tylko chudnę ale nie mam żadnych problemów żołądkowych. Dla mnie po prostu rewelacja. Polecam Panią Barbarę z całego serca.

Agnieszka
20 lipca 2020
Bardzo polecam! Bardzo szczegółowy wywiad, dieta dopasowana do jednostki chorobowej jak i stylu zycia. Posiłki bardzo smaczne i szybkie w przygotowaniu, bardzo duzo wsparcie Pani Doktor, polecam!

Marcin
18 czerwca 2020
Polecam gorąco. Pani Basia ma bardzo profesjonalnie podejście do pacjenta. Dzięki uważnemu słuchaniu potrafi udzielić cenne i trafne wskazówki. Przygotowany jadłospis jest smaczny oraz dobrany pod indywidualne wymagania. Każda wizyta wnosi coś nowego co motywuje do dalszego zrzucenia wagi.

Magdalena A
04 czerwca 2020
Zdecydowanie polecam Panią Doktor. Podczas pierwszej wizyty przeprowadza bardzo szczegółowy i obszerny wywiad, na podstawie którego udziela dokładnych wyjaśnień co do podejmowanych działań, ustala cele i dostosowuje zindywidualizowane rozwiązania. Dieta dopasowana zarówno do jednostek chorobowych jak i preferencji i trybu życia. Proponowane posiłki są łatwe w przygotowaniu, nie zajmują dużo czasu i co ważne są smaczne 🙂 W całym procesie Pani Doktor zapewnia wsparcie, a podczas kontroli efektów motywuje do dalszych działań, więc nawet pomimo potknięć po drodze nie traci się zapału 🙂 Dieta jest dopasowana idealnie i przynosi efekty 🙂

Anna W
22 lutego 2020
Zdecydowanie polecam dr Dąbek. Rzetelny wywiad dzięki czemu dieta, ułożona według wszystkich niezbędnych wytycznych i dostosowana do indywidualnych potrzeb.Dieta smaczna i zdrowa, nie odczuwałam na niej głodu. Bardzo sympatyczna i wyrozumiała osoba, a przy tym z dużą wiedzą. Wizyty odbywają się w miłej i spokojnej atmosferze. Co najważniejsze – widoczne efekty nie tylko pod kątem wyglądu, ale i samopoczucia. Z całego serca polecam współpracę z Panią dietetyk.

Agata
15 stycznia 2020
Zdecydowanie polecam dr Dąbek. Na ułożonej przez nią diecie nie jestem nigdy głodna, potrawy są smaczne, szybkie i łatwe do przygotowania. Dla osoby niecierpiącej gotować to bardzo istotne:) Waga spada cały czas, a ja bardzo dobrze się czuję.
mgr Barbara Dąbek
Bardzo dziękuję Pani Agato za miłe słowa!

mario
9 grudnia 2019
Wizyty odbywały sie w miłej atmosferze. Bardzo rzetelnie zostały mi przekazane informacje nt. mojego nowego sposobu odżywiania. Dieta redukcyjna została dobrana pod mój dzienny grafik oraz kubki smakowe????. Stosując sie do rad oraz diety, uzyskałam bardzo zadowalające efekty.

Judyta
18 listopada 2019
Bardzo rzetelny wywiad, przeprowadzony wiele lepiej niż u niejednego lekarza specjalisty. Cenne porady, bogata wiedza i ogromna empatia dla pacjenta to charakterystyka pracy Pani Barbary. Dodatkowo dieta, ułożona według wszystkich niezbędnych wytycznych i dostosowana w 100% do indywidualnych potrzeb, jest smaczna, łatwa w przygotowaniu i przystępna. Ale najważniejszym atutem pracy Pani Barbary Dąbek są jej rezultaty i dodatkowa motywacja, dzięki którym z uśmiechem na twarzy chce się kontynuować pracę nad zdrowym i zbalansowanym odżywianiem.

dorotakrzywania
4 listopada 2019
Pani Dietetyk przeprowadziła ze mną bardzo wnikliwy wywiad a wszystkie pytania miały na celu przygotować dietę bardzo indywidualna dostosowana do mojego trybu życia oraz jednostki chorobowej. Bardzo profesjonalnie 🙂
mgr Barbara Dąbek
Bardzo dziękuję Pani Doroto. Mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości zauważy Pani pierwsze pozytywne zmiany:) Pozdrawiam ciepło i do zobaczenia:)

Ania
22 października 2019
Długo wzbraniałam się przed wizytą u jakiegokolwiek dietetyka, ale po kolejnych nietrafionych diagnozach medycznych w końcu się zdecydowałam. Zgłosiłam się ze zdiagnozowaną hipoglikemią, a podczas wizyty i obszernego wywiadu p. Dąbek zasugerowała dodatkowo badania pod kątem SIBO – jak się okazało trafione punkt. Później dieta uwzględniająca hipoglikemię i SIBO i dziś, po 1,5 msc czuję że żyję. Jest profecjonalnie ale i miło, dodatkowo doceniam możliwość konsultacji mailowych, to wiele ułatwia, szczególnie na początku diety, gdy jest więcej pytań i niewiadomych. Sam jadłospis dobierany jest mocno indywidualnie, uwzględniając konkretny tryb i styl życia, aktywności, upodobania. Mocno polecam, to może znacząco odmienić Wasze życie 😉

Sebastian
21 października 2019
Wizyta przebiegła w miłej i profesjonalnej atmosferze. Pani Barbara przeprowadziła wywiad i analizę, podała wstępne wskazówki, zaproponowała dalsze kroki oraz omówiła propozycje diet. Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Polecam 🙂

Magda
19 października 2019
Szczerze polecam Panią Dąbek. Miła, sympatyczna, zaangażowana, w gabinecie panuje atmosfera skłaniajaca do zwierzeń i autorefleksji 🙂 Zgłosiłam się z powodu kłopotów z przewodem pokarmowym oraz z niedoczynnością tarczycy. Po szczegółowym wywiadzie dostałam pierwsze wskazówki, po kilku dniach mailowo propozycję diety, która była zgodna z moimi uwagami i sugestiami. Wszystko super opisane, łącznie z gramaturą i kalorycznością na każdy posiłek. Także opis przygotowania dań. Dieta smaczna i zdrowa, nie odczuwałam na niej głodu. Już po miesiącu efekty były widoczne przeze mnie i otoczenie. Schudłam, lepiej się czuję, kłopoty z przewodem pokarmowym znacznie się wyciszyły. Czegóż chcieć więcej 🙂

uzynik09
5 października 2019
Klarowne wprowadzenie do tematu. Dużo szczegółów i porad na początek. Bardzo sympatyczne podejście i chęć pomocy. Zdecydowanie godna polecenia

Natalia
27 września 2019
Wizyta u p.Dąbek to sama przyjemność. Profesjonalne i indywidualne podejście sprawia, że ufa się pani doktor w stu procentach. Dieta jest na prawdę rozmaita i sezonowa. Z całego serca polecam.

Agnieszka
23 września 2019
Wizyta odbyła się w miłej i przyjaznej atmosferze. Pani Barbara jest przemiłą osobą o szerokiej wiedzy. Jestem bardzo zadowolona z indywidualnego podejścia i z dostosowanej dla mnie diety. Posiłki w diecie są smaczne, obfite, a sama dieta dała już pierwsze pozytywne rezultaty. Polecam!
mgr Barbara Dąbek
Dziękuję Pani Agnieszko, bardzo miło mi to słyszeć:) Pozdrawiam!

Paula
19 września 2019
Dzięki Pani Barbarze dowiedziałam się co mi dolega i czym jest insulinooporność. Ułożony jadłospis zawiera bardzo smaczne, proste oraz szybkie dania, dostosowane do mojego smaku. Bardzo sympatyczna i wyrozumiała osoba, a przy tym z dużą wiedzą i profesjonalnym podejściem do klienta. Szczerze polecam i pozdrawiam panią dietetyk 🙂 Paula

joanna.wielgosz25
8 sierpnia 2019
Bardzo rzeczowo i konkretnie. Dieta nie jest z tzw. kosmosu, a składniki są łatwo dostępne. Pani Basia bez wątpienia motywuje do dalszego działania
mgr Barbara Dąbek
Bardzo dziękuję Pani Joanno, trzymam kciuki i do zobaczenia!

maja.maja
23 lipca 2019
Pani Barbara Dąbek jest osobą o bardzo szerokiej wiedzy i indywidualnym podejściu do pacjenta. Jestem bardzo zadowolona ze sposobu, w jaki mnie prowadzi oraz z humanistycznego podejścia do pacjenta. Będę kontynuować leczenie.

Joanna Krupa
15 lipca 2019
Serdecznie polecam! Wizyta odbyła się w miłej i spokojnej atmosferze. Pani Barbara jest specjalistą o holistycznym podejsciu do pacjenta.

Łukasz
12 lipca 2019
Urocza osoba z ogromną wiedzą, dostosowywuje dietę do możliwości, pracy i chęci. Wizyta motywująca za każdym razem. Wyniki po miesiącu to spadek 3,5kg, zmniejszenie tkanki tłuszczowej, lepsze nawodnienie organizmu. Pani dostosowała plan żywieniowy pod indywidualny tryb życia. Polecam

Karolina
12 lipca 2019
Do gabinetu Pani Basi trafiłam z polecenia specjalisty endokrynologa i nie zawiodłam się! Szczegółowy wywiad dotyczący stanu zdrowia, ale też trybu i stylu życia pozwolił Pani Basi ułożyć dla mnie dietę w stu procentach dopasowaną do moich upodobań smakowych, do kwestii finansowych i możliwości czasowych na przygotowywanie posiłków. Pani Basia jasno określiła nasz cel i jego termin realizacji, a wizyty kontrolne podczas których omawiamy wyniki i widzimy jak zbliżamy się do celu działają super motywująco. W razie pytań kontakt jest bezproblemowy. Co najważniejsze – widoczne efekty nie tylko pod kątem wyglądu, ale i samopoczucia. Posiłki pyszne i obfite, czasem jest problem żeby je dojeść. Polecam gorąco!

meet.marcin
30 maja 2019
Z całego serca polecam współpracę z Panią dietetyk. Pani Barbara odpowiada na wszystkie pytania i potrafi zmotywować. Indywidualne jadłospisy ustalone przez Panią Dietetyk spełniają swoją rolę i są pyszne. Polecam!

Anna
26 maja 2019
Byłam na dwóch wizytach u Pani Barbary. Bardzo profesjonalnie potraktowała mnie. Cierpliwa, udziela bardzo rzeczowych odpowiedzi, które mnie satysfakcjonują Motywuje, potrafi słuchać. Poszerza moją świadomość w kwestii prawidłowego odżywiania. Podchodzi do problemów bardzo indywidualnie Nie odczułam się “wrzucona do wspólnego garnka problemów”. Wierzę, że przy pomocy Pani Barbary osiągnę zamierzony cel. Dziękuję Pani Basiu 🙂

ania.l.
18 maja 2019
Pani Barbara Dąbek oferuje usługi na najwyższym poziomie, jestem pod opieką pani dietetyk już kilka miesięcy, waga cały czas spada 🙂 a moje samopoczucie rośnie z czego jestem bardzo zadowolona. Diety są dostosowane pod indywidualny tryb życia, upodobania, zdolności kulinarne. Pani doktor utrzymuje stały kontakt telefoniczny co również niezwykle pomaga. Polecam z całego serca 🙂

ewaetna
17 maja 2019
Zasadniczo nie nadaję się na diety, bo świadomość, że czegoś mi nie wolno jeść powoduje, że zaraz chcę to zjeść pięć razy bardziej. Dzięki wskazówkom Pani doktor udało mi się natomiast wprowadzić zdrowe nawyki żywieniowe, dzięki którym moja waga spada powoli, ale stabilnie. Właśnie o to mi chodziło, ewolucja a nie rewolucja 🙂

Agnieszka
10 maja 2019
Pani doktor jest osobą z ogromną wiedzą, przesympatyczną oraz wyrozumiałą. Trafiłam z insulinoopornością. Jadłospisy są przepyszne i bardzo zróżnicowane. Dobierane pod względem smaku jaki nam odpowiada, nie czuć głodu. Efekt póki co bardzo zadawalający, ale działamy dalej! Dodatkowym atutem jest błyskawiczny odzew na wiadomości. Polecam każdemu! 🙂

agnieszka.l
6 maja 2019
Cała wizyta przebiegła w bardzo profesjonalnym i przyjaznym dla pacjenta tonie. Pani Doktor układa dobrze zbilansowane i smaczne diety, dzięki czemu cały proces przebiega dużo płynniej i przyjemniej. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani bardzo pomaga i wspiera w dążeniu do wyznaczonego celu. Specjalista godny polecenia!

Sylwia O
28 kwietnia 2019
Pani Basia bardzo dobrze mnie przyjęła, poświęciła mi dużo czasu, wszystko cierpliwie tłumaczyła, omowilysmy moje wyniki badań. Teraz czekam na dietę. Z wizyty jestem zadowolona.

alfazt.mora
11 kwietnia 2019
Profesjonalnie i bardzo miło. Wizyty przyniosły oczekiwany efekt dziękuję za pomoc .Bardzo polecam. ????
mgr Barbara Dąbek
Dziękuję bardzo 🙂

Julia W.
5 kwietnia 2019
Bardzo polecam Panią Basię, niezwykle miła z dużą wiedzą i z indywidualnym podejściem. Nie chce jak najszybciej zakończyć wizyty, ale jak najlepiej poznać pacjenta, jego preferencje żywieniowe i nawyki. Odpowiada na wszystkie pytania jak i sama wiele ich zadaje starając się przy tym dobrze poznać pacjenta. Diety są smaczne, urozmaicone, dopasowane do moich potrzeb jak i czasu, nie chodzi się głodnym a efekty widać już po 2 tygodniach, chudnie się w pełnym komforcie 🙂 Jestem bardzo zadowolona i z całego serca polecam!

JULITA
3 kwietnia 2019
Pani Barbara jest bardzo ciepłą osobą i do tego w pełni profesjonalną. Proponowany przez Nią jadlospis jest smaczny i zróżnicowany dzięki czemu dieta nie jest monotonna. Polecam!
mgr Barbara Dąbek
Dziękuję bardzo:)

Ann
25 marca 2019
Polecam po raz kolejny Panią Barbarę. Wspaniały dietetyk i człowiek. Zawsze doradzi, zmotywuje. Udało mi się osiągnąć pierwszy postawiony cel i kontynuujemy walkę o wymarzoną sylwetkę. Polecam każdemu! ????????

Anna
21 marca 2019
Pani Basia jest przemiłą osobą, z dużą wiedzą i licznymi pomysłami. Dieta jest „uszyta na miarę” według upodobań pacjenta, przepisy są smaczne i zróżnicowane. Jestem bardzo zadowolona z usług. Polecam!
mgr Barbara Dąbek
Bardzo dziękuję Pani Aniu, pozdrawiam i jesteśmy w kontakcie!

felin
21 marca 2019
Bardzo udana pierwsza wizyta. Dowiedziałam się wielu rzeczy, o których nie miałam pojęcia. Jestem zmotywowana do rozpoczęcia diety.
mgr Barbara Dąbek
Bardzo dziękuję, trzymam za Panią kciuki i działamy dalej:)

Krzysztof C.
26 lutego 2019
Jesteśmy z Narzeczoną bardzo zadowoleni z wizyty i współpracy z p. Barbarą. Zostaliśmy wysłuchani i nasze potrzeby i oczekiwania zostały uwzględnione w diecie. Chudniemy wreszcie, po latach zaniedbań 🙂 Dziękujemy!

ania.halagarda
19 lutego 2019
Na spotkania z Panią Barbarą chodzimy razem z chłopakiem – po blisko dwóch miesiącach widzimy spore efekty (waga spadła o kilka kilogramów), jednak nie to jest dla nas najważniejsze. Z pomocą wykwalifikowanej i doświadczonej dietetyczki zupełnie zmieniliśmy nasze dotychczasowe nawyki żywieniowe – jemy nie tylko zdrowiej, ale też smacznie. Jadłospisy, które są dla nas przygotowywane, to mnósto kulinarnych inspiracji, które wprowadzamy do naszej diety na stałe, nie tylko na czas odchudzania! Panią Barbarę polecamy też ze względu na miłą atmosferę spotkań i świetny kontakt 🙂 Zdecydowanie warto!
mgr Barbara Dąbek
Bardzo dziękuję Pani Aniu:) Trzymam kciuki i do zobaczenia!

grupa.halikowski
13 lutego 2019
Bardzo dobry Dietetyk. Dowód – w przeciągu dwóch miesięcy, będąc na smacznej diecie schudłem 8 kg. Serdecznie polecam
mgr Barbara Dąbek
Bardzo dziękuję.

Katarzyna K-a
9 lutego 2019
Pani Basia ma bardzo dobry kontakt z pacjentem. W kwestii doboru diety indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta, pytając o jego preferencje, tłumacząc możliwość stosowania zamienników. W każdym czasie odpowiada na dodatkowe pytania i zawsze służy pomocą oraz dobrym słowem. Dieta jest skuteczna, efekty są już widoczne po pierwszym tygodniu jej stosowania 🙂
mgr Barbara Dąbek
Bardzo dziękuję Pani Katarzyno:)

Jarek
7 lutego 2019
Wprowadzając: jestem osobą która od długiego czasu walczy z otyłością olbrzymią. Z sukcesami i szczęśliwie bez większego yoyo. Niestety, natrafiłem w pewnym momencie na ścianę której wydawało się że nie mogę przebić. Szczęśliwie trafiłem wtedy do Pani Basi. Na pierwszej wizycie (i na każdej następnej) z anielską cierpliwością wytłumaczyła co trzeba robić, jaką dietę można zastosować i jakiej ilości ruchu potrzeba aby zobaczyć efekty. Ustaliliśmy sobie pierwszy cel do osiągniecia, który w tamtym przypadku było schudnięcie 20kg względem perwotnej wagi. Wydaje mi się że jestem żywym i chodzącym przykładem na to że można zdziałać takie cuda 🙂 Zajęło to od września do teraz (luty). Mogę powiedzieć że bez wsparcia które otrzymałem, nie dałbym rady. I nie zatrzymujemy się, walczymy dalej 😉 do kolejnego celu. Polecam Panią Basię z całego serca!
mgr Barbara Dąbek
Bardzo dziękuję Panie Jarosławie! Jestem z Pana bardzo dumna i cały czas mocno trzymam kciuki. Świetnie Pan sobie radzi i chciałabym mieć więcej tak wytrwałych i konsekwentnych Pacjentów jak Pan. Z resztą rezultaty mówią same za siebie. Ciepło pozdrawiam i do zobaczenia!

karin.ayanami
22 stycznia 2019
Profesjonalizm w najlepszym wydaniu. Pani Barbara stara się poznać jak najlepiej dotychczasowe nawyki żywieniowe, trudności w diecie i stara się jasno wyznaczać cele. Analiza składu ciała i kalorii to nie wszystko. Istotne są również wyniki badań ale i możliwości po mojej stronie. Dla mnie jako osoby z nie jednym problemem zdrowotnym ważne jest by połączyć możliwie najwięcej w diecie ryzykując jak najmniej konsekwencji ze strony moich dolegliwości. Świetny kontakt nie tylko na wizytach ale pomiędzy nimi. Możliwość szybkiej konsultacji składników, ewentualnych zmian w posiłkach jest możliwa również mailem czy przez SMS.

anna.lopatowska
17 grudnia 2018
Już dawno żaden specjalista nie poświecił mi tak dużo czasu. To dopiero moja pierwsza wizyta, ale już jestem bardzo zadowolona z profesjonalnego i indywidualnego podejścia.

Karolina
14 grudnia 2018
Bardzo polecam! Dieta pyszna i dostosowana do indywidualnych preferencji a co najważniejsze skuteczna 🙂

Piotr88
6 grudnia 2018
Wizyta odbyła się punktualnie. Dieta przygotowana w wyznaczonym terminie zawierała ciekawe i smaczne propozycje. Samopoczucie znacznie się polepszyło, waga spada. Polecam wizyty u Pani Barbary Dąbek.

rubynowa
27 listopada 2018
Pani Barbara jest bardzo rzeczowa i konkretna. Już na pierwszym spotkaniu dała mi szereg wskazówek jak samemu przeliczać wszystkie składniki i czuję, że mogę samodzielnie dzięki temu komponować różne posiłki.

michaliszyn83
25 listopada 2018
To moja pierwsza wizyta u dietetyka, która dość mocno się denerwowalam. Zupelnie niepotrzebnie. Pani Barbara choć rzeczowa osoba, sprawiła ze wizyta przebiegla w super atmosferze. Dociekliwa, chciala wiedzieć znać wszystkie szczegóły. Teraz czekam na program żywieniowy i do dzieła!! Jest co zmieniac i mysle ze wspolnymi siłami sie uda. Serdeczne polecam zwlaszcza tym, którzy maja obawy przed pierwszą wizyta.
mgr Barbara Dąbek
Bardzo dziękuję, działamy dalej! Pozdrawiam, Barbara Dąbek

philu84
24 listopada 2018
Wizyta u Pani Basi to rzeczowy i konkretny wywiad na temat problemu i oczekiwań pacjenta w kwestii diety. Do tego konkretne wskazówki dotyczące badań, które pozwalają rozpoznać jaki może być problem. Dopiero po tak zebranych materiałach Pani Basia dobiera odpowiednia dietę. Przepisy uwzględniają nie tylko potrzeby pacjenta z punktu widzenia dietetyka, ale tez w miarę możliwości upodobania pacjenta co do smaków i możliwości czasowe oraz sprzętowe przygotowywania posiłków. Jedzenie smaczne i urozmaicone. W związku z tym nie odczuwa się aż takiej udręki diety, chętnie się ja stosuje i widać efekty!! Dziękujemy i polecamy!
mgr Barbara Dąbek
Bardzo dziękuję, trzymam kciuki i serdecznie pozdrawiam!

kinga
8 listopada 2018
Profesjonalnie i sympatycznie. Bardzo polecam osobom którym trudno jest ułożyć dietę, ale także w celu konsultacji. Lekarz na pewno znajdzie rozwiązanie problemu.

Zbigniew
1 listopada 2018
Podczas wizyty dowiedzialem sie wielu konkretnych i przydatnych informacji jak jesc by czuc sie na co dzien lepiej i miec wiecej energii. Zrobilem tez dodatkowe badania co uswiadomilo mi przyczyne moich problemow. Dodatkowym atutem bylo ustalenie konkretnego planu na najblizsze miesiace dzieki czemu wiem dokladnie kiedy i co jesc w ciagu dnia. W efekcie jestem bardziej produktywny na co dzien, moj nastroj poprawil sie a brzuch jest coraz bardziej plaski. Dodatkowy plus za pelne zaangazowanie i profesjonalizm. Goraco polecam! Pani Barabra to swietny specjalista!

Agnieszka
10 października 2018
Wstrzymałam sie do pozostawienia opinii pp pierwszych efektach 🙂 Polecam Pania Barbarę w 100%, praca z nią to sama przyjemność. Za sobą mialam juz 3 dietetykow, jednakze po pol roki byli oni bezsilni ponieważ waga stala w miejscu. Pani Barbara podejrzewala insulinooopornosc i po zrobieniu badań potwierdzily sie przypuszczenia. Dobrana dieta, odpowiednia dawka ruchu oraz samozaparcia przyniosły pierwsze efekty. Dieta pyszna, dopasowana do mojego gustu a przygotowanie posilkow sama przyjemność. Jesli ktos ma jakies wątpliwości czy zapisac się na wizytę to polecam w 100%:)
mgr Barbara Dąbek
Bardzo dziękuję Pani Agnieszko, jest mi niezmiernie miło, a na efekty w 100% zasłużyła Pani sobie sumiennością i skrupulatnością w przestrzeganiu zaleceń 🙂 Oby tak dalej! Ciepło pozdrawiam i do zobaczenia!

nadalki
16 września 2018
To był mój piąty dietetyk. Wcześniej albo lekceważono mój problem albo ułożona dieta nie była skuteczna. Spotkałam panią dietetyk Dąbek dzięki opiniom w internecie. Nigdy nie pisałam takich opinii. Jednak teraz wiem, że warto i trzeba pisać by pomóc innym. Pani dietetyk odmieniła moje życie rzeczywiście to co robi, robi z pasją i zaangażowaniem. To nie slogan. Nikomu wcześniej się to nie udało. Pani Barbara ułożyła taką dietę, która oprócz tego że była smaczna to rozwiązała mój problem. Po niemal 20 latach walki z zaparciami. Oczywiście w diecie trzeba być konsekwentnym konieczne są też wyrzeczenia. Ale warto. Zyskałam coś jeszcze zdrowie i smukłą sylwetkę. A wraz z tym zadowolenie i radość każdego poranka 😉 Jeśli ktoś się waha szuka dobrego dietetyka, serdecznie zachęcam do wizyty u pani Barbary Dąbek. Polecam !! Lucyna Kujawa
mgr Barbara Dąbek
Dziękuję serdecznie:)!

KK
14 września 2018

lukasz.dunajewski.poczta
3 września 2018
Uważam, że pani Barbara to świetna specjalistka. Zawsze wysłucha, doradzi. Szukałem kogoś specjalizującego się w jednostkach chorobowych i zdecydowanie mogę polecić.
mgr Barbara Dąbek
Badzo dziękuję Panie Łukaszu. Trzymam kciuki i pozdrawiam, Barbara Dąbek

grzegorczyk
30 sierpnia 2018
Korzystam z porad Pani Basi. Jestem bardzo zadowolona i liczę na poprawę zdrowia u siebie i mojego dziecka.

Magdalena L.
27 sierpnia 2018
To była moja pierwsza wizyta i jestem bardzo zadowolona. Z chęcią podejmę dalszą współpracę w celu pozbycia się problemu zbędnych kilogramów – jestem pełna optymizmu. Wizyta była bardzo pomocna, merytoryczna i spełniła wszystkie moje oczekiwania z nadwiązką.
mgr Barbara Dąbek
Bardzo dziękuję Pani Magdaleno. Jest mi bardzo miło. Do zobaczenia:) Pozdrawiam, Barbara Dąbek

boguslawapasko
21 sierpnia 2018
Pani Barbara jest bardzo miłą i sympatyczną osobą.Wytłumaczyła mi wszystko dokładnie i ustaliła mi dietę na Hashimoto.Dieta jest bardzo smaczna .Moge polecić Panią Barbare bo zna się na rzeczy.
mgr Barbara Dąbek
Bardzo dziękuję Pani Bogusławo, mocno trzymam za Panią kciuki! Serdecznie pozdrawiam 🙂

Krystyna S.
12 lipca 2018
Jestem po półtoramiesięcznej kuracji. Mogę z całą odpowiedzialnością polecić p. Barbarę Dąbek jako wspaniałego profesjonalistę -dietetyka. Przychylna pacjentom. Słucha z zainteresowaniem o ich problemach zdrowotnych (nadwaga). Jej diety nie powodują uczucia głodu. Pierwszy raz chudnę wolno i komfortowo. Schudłam ok 5 kg. Diety są różnorodne. Nie powtarzające się jadłospisy(chyba, że pacjent tego sobie życzy) doradza pod kątem eliminowania dolegliwości. Jest przy tym miłą i sympatyczną osobą, o dużej kulturze osobistej.
mgr Barbara Dąbek
Bardzo dziękuję Pani Krystyno. Jest mi bardzo milo:) Trzymam za Panią kciuki I działamy dalej:) Serdecznie pozdrawiam i do zobaczenia w przyszłym tygodniu 🙂

kasia0920
27 czerwca 2018
Uważam, że pani Barbara to świetna specjalistka. Zawsze wysłucha, doradzi. Szukałam kogoś specjalizującego się w jednostkach chorobowych i zdecydowanie mogę polecić. Dieta jest pyszna, szybka w przygotowaniu i przede wszystkim daje znakomite efekty.
mgr Barbara Dąbek
Bardzo dziękuję Pani Katarzyno, bardzo mi miło:) Serdecznie pozdrawiam!

halina.losiewicz
19 czerwca 2018
Pani Doktor kompetentna, sympatyczna, dociekliwa.Ustalone terminy i godziny przyjęć konsekwentnie przestrzega. Polecam.
mgr Barbara Dąbek
Bardzo dziękuję Pani Halino i serdecznie pozdrawiam!

bakszysz97
18 czerwca 2018
Kompetentna- bardzo dokładnie przeprowadzony wywiad plus przeanalizowane wszystkie badania oraz zalecenia lekarzy. Polecam
mgr Barbara Dąbek
Dziękuję bardzo:) Trzymam za Panią kciuki i do zobaczenia!:)

Marzena I.
29 maja 2018
Jestem bardzo zadowolona i zawsze pozytywnie nastawiona po konsultacjach. Obecnie czekam na plan diety. Wybrałam pakiet diety z Insulinoopornoscią: odbył się szczegółowy wywiad, skorzystałam z sensora do mierzenia poziomu glikemii, testu na nietolerancje, pomiary składu ciała. W ten sposób zostanie ułożona dieta która idealnie będzie sprzyjać mojemu zdrowemu odżywianiu, zapobieganiu niedoborom oraz skokom cukru. Pani Barbara korzysta z najnowszych rozwiązań, podchodzi indywidualnie do pacjenta, poświęca mu czas, zawsze odpowie na pytania również te mailowe między wizytami. Ma ogromną wiedzę i wykorzystuje ją tak aby jak najlepiej – w sposób bardzo indywidualny – pomóc pacjentowi. Jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam.

Joanna K.
10 maja 2018
Przed pierwszą wizytą dostałam telefon przypominający z dokładnym wytłumaczeniem gdzie dokładnie mam się udać. Jestem zachwycona wiedzą Pani Basi. Poleciła mi suplementy pomocne przy leczeniu PCOS, których działanie jest udowodnione, a przez lata żaden lekarz nawet o nich nie wspomniał! Skierowała również na badanie dotyczące wykrycia insulinooporności. Dieta jest również dostosowana tak żeby moje hormony zaczęły działać prawidłowo, a przy tym zaczęła spadać waga. Dopiero będę ją wdrażała, ale przy wiedzy i dobrych radach Pani Basi jestem przekonana o pozytywnych jej skutkach. Odpowiedzi na wszystkie moje pytania były wyczerpujące. Serdecznie polecam!
mgr Barbara Dąbek
Bardzo dziękuję Pani Joanno. Trzymam kciuki i do zobaczenia!

karola.zaton
24 kwietnia 2018
Zdecydowanie 5 , za pełen profesjonalizm, ogromną wiedzę – z zakresu swojej specjalizacji (i nie tylko), ciepłe, rzeczowe podejście do Pacjenta! Ale przede wszystkim brawo – za układanie rewelacyjnej diety, która jest pyszna, prosta do wykonania, i działa cuda. Po miesięcznej kuracji, i zmianie trybu życia, i odżywiania (zgodnie z rozpisaną dietą przez Panią Dr) – schudliśmy oboje z mężem, do tego wszystkie parametry (takie jak zawartość tłuszczu, wskaźnik bmi, tłuszcz trzewny, i wiele innych…) – już po miesiącu zdecydowanie się polepszyły! Polecamy, i mamy już dietetyka, którego nie mamy zamiaru zmienić:-).
mgr Barbara Dąbek
Bardzo dziękuję Pani Karolino, jest mi niezmiernie miło. Serdecznie pozdrawiam Panią i męża i mocno trzymam za Państwa kciuki!

Ewa Kownacka
10 kwietnia 2018
Choruję na PCOS, a badania krzywej cukrowej i insulinowej wykazały także początek insulinooporności. Zgłosiłam sie do pani Basi z problemem objadania się i spadku energii w drugiej części dnia. Nie jestem i nigdy nie byłam osobą otyłą, lecz chciałam zrzucić ok. 3-4 kg, których przybyło mi po zakończeniu terapii hormonalnej. Każda wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pani Basia posiada ogromną wiedzę, uważnie słucha swoich pacjentów i wszystko dokładnie tłumaczy. Kontakt mailowy z panią Basią jest szybki, a odpowiedzi konkretne. Zamówiony jadłospis nie jest monotonny, dania są pyszne, kolorowe, aromatyczne i dopasowane do upodobań (w moim przypadku dieta wegańska). Jestem bardzo zadowolona ze wszystkich wizyt, kg powoli ubywa i wreszcie mam mnóstwo energii do działania! Zdecydowanie polecam!!!
mgr Barbara Dąbek
Bardzo dziękuję Pani Ewo za te miłe słowa i mocno trzymam kciuki! Do zobaczenia:)

Dorota
3 kwietnia 2018 Pani Basia to fantastyczny specjalista! Zgłosiłam się do dietetyka kiedy dowiedziałam się że jestem w ciąży i chciałam dostarczyć swojemu organizmowi wszystkich niezbędnych składników aby dziecko rozwijało się prawidłowo. Dieta była bardzo urozmaicona, dzięki niej nauczyłam się jeść produkty których wcześniej nie jadłam z różnych przyczyn. Miałam pewność, że dostarczam organizmowi wszystkie niezbędne składniki (dzięki regularnym badaniom miałam pewność że dieta działa). Nawet kiedy po drodze okazało się że mam cukrzycę ciążową i problemy z nerkami mogłam liczyć na Panią Basię 😉 Obecnie jestem na diecie (dieta dla karmiącej piersią) która pomaga mojej córeczce w walce z kolkami. Bardzo polecam diety Pani Basi, oprócz dietetyki ma też ogromną wiedzę związaną ze zdrowiem i wyglądem. Dzięki niej nie wiem jak wyglądają rozstępy na brzuchu po ciąży ;D Bardzo polecam!
mgr Barbara Dąbek
Bardzo dziękuję Pani Doroto i życzę powodzenia!

Marta
31 marca 2018
Dieta przygotowana przez Panią Dietetyk szybko przyniosła rezultaty w postaci utraconych kilogramów i dobrego samopoczucia. Jadłospis został ułożony na podstawie szczegółowego wywiadu, dopasowany pod kątem moich upodobań żywieniowych i trybu życia a przygotowywane potrawy są bardzo smaczne.
mgr Barbara Dąbek
Bardzo dziękuję Pani Marto, jest mi bardzo miło:)

Dorota S.
30 marca 2018
Byliśmy z mężem u Pani Barbary w styczniu 2018. Dieta bardzo smaczna i skuteczna . Czujemy sie coraz lepiej. Wyniki nam się poprawiły . Polecam skorzystanie z jej usług.
mgr Barbara Dąbek
Bardzo dziękuję Pani Doroto:) Serdecznie pozdrawiam i trzymam kciuki za Panią i za męża!

Magda
29 marca 2018
Pani Barbara jest miłą i rzetelną osobą. Dieta smaczna i prosta w przygotowaniu. Już po pierwszych uwagach Pani Basi udało się zgubić kilogramy, jeszcze bez diety. Polecam.
mgr Barbara Dąbek
Bardzo dziękuję Pani Magdaleno, cieszę się że efekty są już odczuwalne. Gratuluję i do zobaczenia:)

aleksandrark
28 marca 2018
Pani Barbara jest bardzo profesjonalnym, z doskonałym podejściem specjalistą. Podczas pierwszej wizyty dokładnie słucha pacjenta, potem uwzględnia wszystkie, nawet najmniejsze szczegóły w diecie. W moim przypadku (dość trudnym) bo dieta była bezglutenowa, bez nabiału i bez jaj – Pani Barbara ułożyła przepyszne przepisy. Dzięki diecie Pani Barbary zauważyłam ogromną poprawę samopoczucia, cera również wróciła do normy. Pani Barbara jest otwarta na wszelkie modyfikacje, bardzo szybko odpisuje na wiadomości, dopasowuje się do pacjenta. Z czystym sumieniem polecam Panią Barbarę dla osób z Hashimoto, IO i niedoczynnością tarczycy. Dziękuję Pani Barbaro! 🙂
mgr Barbara Dąbek
Bardzo dziękuję Pani Aleksandro, jest mi bardzo miło:) Życzę wszystkiego dobrego i do zobaczenia:)

Marlena Wy.ska
28 marca 2018
Miła atmosfera, szczegółowy wywiad, fachowe porady.Dieta dopasowana do choroby i preferencji pacjenta. Przepisy proste, szybkie i smaczne.Polecam.
mgr Barbara Dąbek
Dziękuję bardzo Pani Marleno:) Wszystkiego dobrego i do zobaczenia:)

magda.wisniewska
28 marca 2018
Pani Barbara jest przesympatyczną osobą. Bardzo dokładną, wypytującą o wszystkie szczegóły zdrowotne. Podchodzi z ogromną empatią, wiele rzeczy tłumaczy. Wskazuje błędy żywieniowe, jeśli coś z zakresu diety nie smakuje stara się proponować zastępcze produkty. Atmosfera bardzo miła, pacjentowi poświęcane jest naprawdę dużo czasu i uwagi.
mgr Barbara Dąbek
Bardzo mi miło, dziękuję:)

Bartosz
27 marca 2018
Zdecydowanie polecam panią Barbarę Dąbek! Ułożona dieta jest smaczna i skuteczna, pani Barbara zawsze służy wsparciem i pomaga w wyrobieniu zdrowych nawyków żywieniowych! Zawsze serdeczna, słucha pacjenta, przepisy są dostosowane do możliwości czasowych i kubków smakowych poszczególnych pacjentów! Polecam 🙂
mgr Barbara Dąbek
Bardzo dziękuję Panie Bartoszu i gratuluję wytrwałości i sumienności w dokonywaniu zdrowych wyborów żywieniowych! Trzymam za Pana kciuki! Wszystkiego dobrego 🙂

Piotr Skowroński
27 marca 2018
Z Panią Barbarą można rzucać wyzwanie wadze :-). Rozmowa i sugestie trafiają w punkt, a dieta jest dopasowana a przed wszystkim smaczna. Za mną pierwszych kilka kilogramów, jeszcze trochę przede mną ale z takim wsparciem czuję się pewniej 😉
mgr Barbara Dąbek
Bardzo dziękuję Panie Piotrze i cieszę się ogromnie, że efekty są widoczne, a przede wszystkim odczuwalne:) Mam nadzieję, że zdrowe nawyki żywieniowe “zakorzenią” się na stałe w Pana codziennym trybie życia. Ciepło pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego:)

Agata
26 marca 2018
Pani Barbara, to genialny specjalista!:) Opracowała przepyszną dietę, ma zawsze mnóstwo ciekawych rad i przepisów. Dzięki niej dieta bez glutenu i nabiału nie jest tak skomplikowana, a kilogramy lecą zdrowo i każdego dnia mam więcej sił. Polecam wszystkim!
mgr Barbara Dąbek
Bardzo dziękuję Pani Agato:) Do zobaczenia po Świętach:)

Aleksandra H.
26 marca 2018
Pani Basia jest niezwykle sumienną, profesjonalną a przy tym niezwykle serdeczną osobą. Poszłam na konsultację “w ciemno” i to był strzał w 10! W końcu uwierzyłam, że mogę schudnąć i zwalczyć nie tylko o wygląd, le i zdrowie. Pani Basia naprawdę słucha pacjentów i ich potrzeb/oczekiwań. Dieta została ułożona w 100% pod moje uwagi, a jeśli cokolwiek mi nie smakowało Pani Basia wymieniała na inne propozycje. Do tego świetny kontakt telefoniczny i mailowy. Najlepszym dowodem na moje zaufanie, jest dokupienie kolejnego planu dietetycznego pomimo wyrobienia już podstawowych nawyków. I choć celu jeszcze nie osiągnęłam (przez własne grzeszki), to jestem przekonana, ze jestem.na właściwej drodze. Dzieki pani Barbarze! Polecam!
mgr Barbara Dąbek
Bardzo dziękuję Pani Aleksandro, jest mi niezwykle miło, takie słowa to najlepsza część mojej pracy. Obym miała więcej takich Pacjentów jak Pani. Ciepło pozdrawiam!

Agnieszka
9 marca 2018
Pani Basia okazała się dietetykiem, jakiego długo szukałam 😉 przepisy są szybkie, pomysłowe i przede wszystkim smaczne. Nie sądziłam że przy niedoczynności tarczycy i insulinooporności można gubić kilogramy. Pani Basia w diecie uwzględniła wszystko o co prosiłam, jest nawet dużo słodkich dań i dzięki temu nie mam ochoty na słodycze ze sklepu w co sama nie mogę uwierzyć 🙂 polecam !!!!!
mgr Barbara Dąbek
Bardzo dziękuję! Oby tak dalej:)

agnieszka
1 marca 2018
Bardzo szczegolowa konsultacja, cenne wskazowki i sugestie mam nadzijeje ze sprostam wyzwaniu ktore postawilysmy, z niecierpliwoscia czekam na diete i przepisy. Goroco plecam po pierwszej wizycie jestem w stanie zagearsntowac pelen profesjonalizm. Agnieszka
mgr Barbara Dąbek
Bardzo dziękuję Pani Agnieszko, będę trzymać za Panią kciuki i dołożę wszelkich starań, żeby ułożona dieta przysłużyła się Pani zdrowiu i samopoczuciu oraz żebyśmy razem zdołały zrealizować założone cele – jeszcze przed latem:) Ciepło pozdrawiam, Barbara Dąbek

Danuta
24 lutego 2018
Zawsze po wizycie wychodzę naładowana energią i pozytywną motywacją aby zadbać o swoje zdrowie i samopoczucie. Pani Barbara ma też szereg prostych i smacznych pomysłów na zdrowe posiłki, które z łatwością można wpleść w codzienne funkcjonowanie. Polecam!
mgr Barbara Dąbek
Dziękuję Pani Danuto, miło mi to słyszeć:)

Basia
13 lutego 2018
Od wieku dziecięcego zmagam się z nadwagą, ale niedawno doszły jeszcze problemy z insulinoopornością. Pani dietetyk nie tylko wytłumaczyła mi moje błędy żywieniowe, ale również wspólnie popracowałyśmy nad ich rozwiązaniem i wprowadzaniem stopniowych zmian. Póki co mam o wiele więcej energii i mam nadzieję, że tak zostanie 🙂 Polecam!!!
mgr Barbara Dąbek
Bardzo dziękuję Pani Barbaro i do zobaczenia:)

minabre.26
13 lutego 2018
Spotkanie było bardzo efektywne, wszelkie pomiary opatrzone bogatym komentarzem, wywiad bardzo rzetelny, czuć było, że dieta będzie opracowana zgodnie z preferencjami i potrzebami, a wszystko w przyjemnej, profesjonalnej atmosferze! Po tej wizycie stwierdzam, że nigdy nie dowiedziałam się od żadnego lekarza tyle, ile od Pani Doktor!
mgr Barbara Dąbek
Bardzo dziękuję:)

Marta
12 lutego 2018 Polecam Panią Basię z całego serca! Wielkie zaangażowanie w dietoterapię, ogromna wiedza, w jadłospisie uwzględnione wszystkie moje prośby. Życzę każdemu spotkania z takim profesjonalistą!
mgr Barbara Dąbek
Dziękuję Pani Marto!

Radek
12 lutego 2018
Dowiedziałem się naprawdę bardzo dużo rzeczowych informacji na temat moich długotrwałych dolegliwości żołądkowych i przyczyn ich występowania. Dużo szukałem w internecie, szukałem również pomocy u lekarza rodzinnego i nic nie pomagało. Teraz mam już obraną strategię działania i z każdym dniem stosowania się do przekazanych zaleceń żywieniowych jest co raz lepiej… Mogę z całą pewnością polecić wizytę u Pani Barbary Dąbek, bo warto.
mgr Barbara Dąbek
Dziękuję bardzo i polecam się na przeszłość:)

Magdalena
3 lutego 2018
Pani Basia to świetny i profesjonalny fachowiec. Bardzo serdecznie polecam wszystkim, którzy poszukują idealnej diety – prostej, smacznej i co najważniejsze przynoszącej oczekiwane rezultaty. Dieta jest ułożona z duża starannością i różnorodnością potraw zgodnie z preferencjami żywieniowymi i smakowymi. Po kilku tygodniach diety i konsultacji widać już efekty. Pani Basia ma świetny kontakt z klientami, poświecą im dużo czasu oraz do każdego podchodzi indywidualnie. Polecam 🙂
mgr Barbara Dąbek
Dziękuję serdecznie!

anna91brysz
29 stycznia 2018
Po dzisiejszej wizycie, uwierzyłam, że uda mi się wyjsć z moich problemów żywieniowych i poprawie stan swojego zdrowia, samopoczucie i wygląd. Pani Barbara jest profesjonalistką i bardzo się cieszę, że do niej trafiłam. Polecam wszystkim
mgr Barbara Dąbek
Bardzo mi miło, dziękuję Pani Aniu!

maryhuzarek
23 stycznia 2018
Pani Dietetyk zrobiła na mnie wrażenie kompetentnej osoby, miłej, otwartej i chętniej do pomocy. Wizyta była długa,szczegółowa. Czekam na kolejne i efekty naszej współpracy.
mgr Barbara Dąbek
Bardzo dziękuję Pani Marysiu. Trzymam za Panią kciuki i działamy dalej:)

barbaras190
17 stycznia 2018
Wizyta u Pani Barbary pozytywnie mnie zaskoczła. Szczerze mówiąc poszłam do dietetyka trochę “na siłę” bo koleżanki miały dobre rezultaty i polecały więc też postanowiłam spróbować. Jak się okazało moje problemy z wagą były rezultatem nawyków, które uważałam za zdrowe, a wcale takie nie były, jak np. jedzenie banana z rana, co przy insulinooporności wcale nie jest takie korzystne. Po odstawiniu kawy z mlekiem z kolei uspokoiły mi się kwestie jelitowe, które miałam już tak długo, że się zdążyłam przyzwyczaić. Bardzo indywidualne podejście, ludzkie i jednocześnie profesjonalne. Polecam w pełni!
mgr Barbara Dąbek
Dziękuję:)

Aleksandra
10 stycznia 2018
Bardzo profesjonalne i rzeczowe podejście. Dowiedziałam się konkretnych informacji nie tylko z zakresu odżywiania ale również diagnostyki laboratoryjnej. Widać że Pani Barbara jest dietetykiem klinicznym, a nie jednym z wielu “dietetyków” po mało znanym kursie. Jestem bardzo zadowolona a na efekty wizualne diety nie musiałam długo czekać. Czuję się też znacznie lepiej, mam więcej energii. Polecam!

Sylwia
13 grudnia 2017
Pani Barbara jest bardzo dobrym dietetykiem, godnym polecenia wszystkim osobom , które maja problem nie tylko z nadwagą, ale również różnorakie problemy zdrowotne. Moja ponad roczna współpraca przyniosła efekty wybiegające poza moje oczekiwania. Ponadto Pani Barbara jest osobą bardzo miłą i otwartą, udzielającą bardzo wyczerpujących informacji, stale poszukującą nowych rozwiązań. Przez bardzo wiele lat próbowałam uporać się z licznymi problemami zdrowotnymi jak alergie, wysypki, egzema, trądzik, cukier na pograniczu norm, a w ostatnim czasie również dość szybki wzrost wagi. Współpracę rozpoczęłyśmy od licznych badań ogólnych, alergologicznych, testów na nietolerancje pokarmowe itp. Dopiero po dokladnej analizie kompletu badań, Pani Barbara przygotowała mi pierwszą dietę, a efekty pojawiły się bardzo szybko. Ponieważ byłam zmuszona wyeliminować wiele produktow pokarmowych, zdecydowałam się na roczny pakiet, z comiesięczną wizytą kontrolną i pakietem diet, co pozwoliło nam na bieżące monitorowanie efektów i wprowadzanie koniecznych zmian. Dzieki pomocy Pani Barbary, udało mi się stracić ponad 10 kg oraz prawie całkowicie wyeliminowac prawie wszystkie schorzenia, z którymi walczyłam bez skutku przez wiele lat. W 100% polecam.
mgr Barbara Dąbek
Bardzo dziękuję Pani Sylwio, zadowolenie moich podopiecznych to dla mnie najlepsza forma nagrody za pracę i ogromny bodziec do dalszego doskonalenia! Wkrótce podeślę Pani przepisy świąteczne:) Gorąco pozdrawiam!

dorothy0408
8 grudnia 2017
Pani Barbara była już trzecia dietetyczka u której byłam i po raz pierwszy jestem usatysfakcjonowana z konsultacji. Dowiedziałam się mnóstwo przydatnych informacji na temat diety w insulinoopornosci plus dodatkowo Pani Barbara poleciła mi szereg badań o których nie wspominal mi żaden lekarz. Mamy ustalony plan działania i liczę ze z fachowa pomocą Pani Basiu uda mi się małymi krokami dojść do celu. Gorąco polecam!
mgr Barbara Dąbek
Bardzo dziękuję Pani Doroto i do zobaczenia:)

Marta
23 listopada 2017
Pani Barbara Dąbek to nie tylko profesjonalista w zakresie dietetyki. To również konkretna i przemiła osoba. Dzięki niej dowiedziałam się w jaki sposób na stałe wprowadzić zdrowe nawyki żywieniowe oraz jak prawidłowo bilansować posiłki. Indywidualnie zestawiona dieta była dla mnie trafiona w punkt. W krótkim czasie stosowania zaleceń zauważyłam duży progres w oczekiwaniu na zamierzone efekty. Szczerze poleca. Naprawdę warto!
mgr Barbara Dąbek
Bardzo dziękuję Pani Marto i życzę dalszych sukcesów na polu kulinarnym!

Robb Stanisz
15 listopada 2017
Od dłuższego czasu starałem się zdrowo odżywiać i regularnie uprawiać sport. Niestety nie przekładało się to na efekty ani w moim samopoczuciu jak i przyroście tkanki mięśniowej. Kilka bardzo prostych zasad w diecie które wdrożyłem na co dzień sprawiło, że tkanka tłuszczowa zredukowała się w końcu do poziomu normy, a mięśni zaczęło przybywać. Jestem mega zadowolony z usług Pani Barbary bo nie tylko zmieniła mój wygląd, ale też samopoczucie – mam więcej energii i czuję się o 180 stopni bardziej efektywny w pracy i ogólnie na co dzień. Gorąco polecam!
mgr Barbara Dąbek
Bardzo dziękuję Panie Robercie. Nic nie sprawia mi większej satysfakcji niż zadowolenie moich podopiecznych i takie rezultaty jak w Pana przypadku. Pozdrawiam i do zobaczenia wkrótce:)

iwona.strzelczyk07
13 listopada 2017
Panią Basię polecam przede wszystkim z uwagi na profesjonalizm i empatię. Jako dobry dietetyk słucha klientów i stara się zrozumieć problem od strony psychologicznej / emocjonalnej Duży plus za to ze potrafiła mi skutecznie pomoc
mgr Barbara Dąbek
Dziękuję Pani Iwono, ja również pragnę podziękować za miłą i owocną współpracę. Do zobaczenia wkrótce:)

Anna I.
11 listopada 2017
Bardzo polecam wizytę u Pani Barbary. Dokładnie przeprowadziła ze mną wywiad i indywidualne dopasowala dietę z uwzglednieniem problemów zdrowotnych z którymi borykam się od dawna. Profesjonalne podejście, ogroma wiedza i niezwykła cierpliwość ze strony Pani dietetyk, serdecznie polecam, na efekty utraty zbędnych kilogramów i poprawę samopoczucia nie musiałam długo czekac!
mgr Barbara Dąbek
Dziękuję Pani Aniu za miłe słowa:)

Anna Ś.
2 listopada 2017
Pełen profesjonalizm i wyrozumiałe podejście do pacjenta. Wyszłam zmotywowana i pozytywnie nastawiona. Z czystym sercem polecam!
mgr Barbara Dąbek
Bardzo dziękuję Pani Aniu za miłe słowa i do zobaczenia wkrótce:)

Lucyna
31 października 2017
Osoba godna zaufania i godna polecenia. Duża wiedz z zakresu dietetyki oraz chorób tarczycy. Zaangażowana w rozpoznanie potrzeb pacjenta. Przygotowane jadłospisy są “szytę na miarę”. Ich stosowanie szybko “wchodzi w krew”. Proponowane posiłki sa łatwe w przygotowaniu oraz apetyczne dzieki czemu udaje się utrzymać dietę dla dwóch osób i w przypadku częstych wyjazdów. Wspiera w procesie odchudznia, dzieli się ciekwostkami / nowinkami z zakresu zdrowego stylu życia.
mgr Barbara Dąbek
Bardzo dziękuję Pani Lucyno za miłe słowa i jednocześnie bardzo cieszę się z pozytywnych zmian jakie nastąpiły pod wpływem zmiany sposobu odżywiania:) Będziemy działać dalej i oby było tylko lepiej:)

Użytkownik usunął konto
11 stycznia 2015
Wspaniała dietetyczka. Dzięki Pani Barbarze udało mi się zrzucić zbędne kilogramy, odzyskałam wiarę w siebie i dobre samopoczucie. Szczerze polecam!

Michal
4 stycznia 2015
Bardzo rzeczowy i konkretny lekarz. Ułożony przez nią jadłospis pozwolił mi pozbyć się wstępnej wysypki. Gorąco polecam!

Sebastian
4 stycznia 2015
Pani Dąbek nie spieszy się i poświęca maksimum uwagi i czasu pacjentowi, Szczegółowy wywiad jaki ze mną przeprowadziła skłonił mnie do zrobienia badań, dzięki którym okazało się że mam niedoczynność tarczycy. Wcześniej żaden lekarz nie zaproponował mi badań pomimo, że podobno mam typowe objawy. W pełni polecam!

Ewa H.
4 stycznia 2015
Gorąco polecam Panią Basię, dzięki diecie ułożonej przez nią nareszcie dobrze się czuję!Podejście do klienta bardzo profesjonalne a jednocześnie spotkania przebiegają w miłej atmosferze.

Bugatti
4 stycznia 2015
Dieta smaczna, zróżnicowana i dająca efekty.Bardzo miła i sympatyczna Pani dietetyk. Gorąco polecam !!!

bialebai
3 stycznia 2015
Z czystym sumieniem polecam Panią Dąbek! Już przy pierwszej wizycie pacjent czuje się zaopiekowany przez dietetyczke z naprawdę dużą wiedzą na temat żywienia. Pani Dąbek pomogła naszej rodzinie skomponować jadłospis w taki sposób abyśmy mogli jeść i gotować wspólnie mimo różnych problemów zdrowotnych (kobieta, mężczyzna i 4-letnie dziecko alergiczne). To bardzo duży plus! Zawsze możemy liczyć na miły kontakt i fachową poradę 🙂 a poradniki i przepisy przygotowane specjalnie dla nas to rewelacja – jemy smacznie i czujemy się lepiej 🙂

Joanna M.
3 stycznia 2015
Serdecznie polecam, bardzo profesjonalne i ludzkie podejście, efekty rzeczywiście szybkie i zauważalne, a samopoczucie znacznie lepsze!

Paul K.
2 stycznia 2015
Młoda ale w pełni profesjonalna osoba. Miałem problem z odpowiednią dietą pod sportowy tryb życia jaki prowadzę. Pomimo dużej ilości ćwiczeń nie mogłem przybrać zdrowej masy mięśniowej. Teraz trzymam się zaleceń Pani Barbary i widać efekty, oprócz poprawy budowy ciała czuję że mam więcej energii niż wcześniej. Na pewno zjawię się na dalsze konsultacje!

Gosia C.
2 stycznia 2015
Wizyty u tej Pani okazały się dla mnie bardzo pomocne. Pani Basia ma bardzo dobre podejście do pacjenta, potrafiła wytłumaczyć mi wiele zasad mojej diety, o których wcześniej nie miałam żadnego pojęcia. Odkąd stosuję się do zaleceń, czuję się dobrze i nie dokuczają mi wcześniejsze dolegliwości od strony układu pokarmowego. Dzięki nowatorskim przepisom kulinarnym mogę pozwolić sobie nie tylko na zdrowe, ale i ciekawe posilki. Szczerze polecam !

Ewa
2 stycznia 2015
Od kilku lat choruję na niedoczynność tarczycy. Pani Barbara świetnie ułożyła dietę, hormony wreszcie się trochę uspokoiły, kilka upragnionych kilogramów ubyło. Bardzo wnikliwa analiza pod kątem chorób, którą rzadko kiedy można uzyskać od dietetyków. Jednym słowem polecam bardzo.

Piotrek
2 stycznia 2015
Bardzo dobra Pani dietetyk! Bardzo dobre podejście do pacjenta jak i duża wiedza. Widać efekty pracy.

Monika
2 stycznia 2015
Doskonały dietetyk, którego mogę z czystym sumieniem polecić wszystkim osobom, które chcą się zdrowo i smacznie odżywiać. Dzięki poradom, udzielonym przez Panią Barbarę, udało mi się dojść do wymarzonej wagi i nauczyć się zasad prawidłowego odżywiania bez konieczności stosowania drastycznych diet.

Natalia
2 stycznia 2015
Bardzo miła i sympatyczna pani, indywidualne podejście do klienta, widać, że zna się na rzeczy. Po pierwszej wizycie wprowadziłam w życie jej porady i czuję się lepiej. Polecam śmiało!